Živé vysílání
Konference Xella Dialog se blíží. Těšíme se na vás 22.10. od 14 hodin.  

Online diskuze a soutěž

Neváhejte nám klást dotazy v průběhu živého přenosu prostřednictvím chatu, který najdete na této stránce. Do chatu vstoupíte výběrem konkrétního tématu, stačí uvést Vaše jméno a tlačítkem start můžete začít. V chatu můžete následně volně pokračovat. Naši odborníci zareagují co možná nejdříve.

Máme pro vás připravenou soutěž, zúčastnit se jí můžete také prostřednictvím chatu. Pravidla soutěže si můžete přečíst zde. Odpověď na anketní otázku: „Kolik bylo v roce 2019 dokončeno rodinných domů v en. třídě A – mimořádně úsporná?“, svůj tip uvádějte ve tvaru: Anketa + tip, např. Anketa 123.

Zpětná vazba ke konferenci Xella Dialog 2020

Děkujeme, že jste byli součástí našeho online vysílání. Potěšil by nás váš názor, jak jste byli spokojeni. Prosíme o vyplnění krátkého dotazníku zpětné vazby, který vám zabere 3 minuty.

Akreditované body za celoživotní vzdělávání ČKAIT a ČKA

Online konference Xella Dialog 2020 je akreditována v rámci CŽV ČKAIT i ČKA a ohodnocena – ČKAIT 1 bod a ČKA 2 body.

Pro získání potvrzení o absolvování této online konference odpovězte prosím na otázky uvedené v dotazníku nejpozději do 12.11.2020 a odešlete společně s vaším jménem a emailem, na který si přejete doručit potvrzení. Potvrzení vám přijde ve formátu pdf zpět na uvedený mail. V případě otázek nás prosím kontaktujte na emailu azpromo@azpromo.cz nebo na tel: 286 882 025.