novinky a trendy ve stavebnictví
Konference Xella Dialog je setkání, které každoročně organizuje společnost Xella pro odborníky z oblasti stavebnictví a projektování. Zástupci společnosti Xella společně se svými hosty na ní formou prezentací, reportáží a rozhovorů představují současný sortiment výrobků a služeb v podobě, která reaguje na současné trendy a potřeby profesionálů v oboru stavebnictví. Díky on-line platformě se do průběhu konference mohou v jejím průběhu zapojit i všichni registrovaní účastníci.

Xella - váš partner pro kvalitní projekt a stavbu

Inspirace, tipy a rady pro snadné projektování a realizaci staveb

Jsme výrobcem materiálů Ytong, Silka, Multipor. Naším zájmem je, aby tyto materiály byly použity co nejefektivněji. Uvědomujeme si, že orientovat se ve všech výrobcích z našeho sortimentu není zcela jednoduché. Zejména když jsme v posledních letech zavedli ještě velké formáty materiálů, kde proces výstavby ovlivňuje přímo i navrhování stavby.

Na druhé straně jsme zavedli mnohé služby, které Vám přípravu stavby zjednoduší nebo určité části přípravy podkladů prověří za Vás.

Představíme si na příbězích čtyř různých typů staveb, jak uspořit při stavbě rodinného domu a jaké jsou předpoklady úspěchu developerských projektů rodinných domů.

Třetí blok se zaměří na přípravu projektu a výstavbu bytových domů, ve čtvrté části programu budou mít účastníci příležitost seznámit se specifickými technickými řešeními pro polyfunkční a nebytové objekty.

Chcete být při tom?
Podívejte se na podrobný program a přihlaste se na online vysílání, které proběhne v úterý 18.10.2022 od 10 hodin.

Termíny ČR
18. 10. OD 10:00 ONLINE
Registrace
Termíny SK
18. 10. OD 10:00 ONLINE
Registrace
Organizační garant

Xella – profesionální řešení pro profesionály

Koncern Xella patří mezi nejvýznamnější výrobce na trhu se stavebními řešeními a naše značky Ytong, Silka a Multipor jsou zárukou vysoké kvality stavebního materiálu pro zdravé a úsporné bydlení.

  • Díky vlastnímu výzkumnému a inovačnímu centru a neustálému technologickému rozvoji dodáváme špičkové a moderní produkty.
  • Kompletní stavební systém Ytong nabízí ucelené řešení pro ekonomicky i ekologicky šetrné stavění.  Tento systém je neustále inovován a nyní ke kompletnímu řešení pro hrubou stavbu, který zahrnuje také schodišťové stupně, stropy i střechu, přibylo řešení pro vnější i vnitřní povrchové úpravy.
  • Řešení Ytong v kombinaci s produkty Silka a Multipor tak vyhovuje těm nejvyšším požadavkům norem v oblasti statiky, tepelné techniky, akustiky a požární ochrany.
Více na webu Ytong.cz

Pórobeton Ytong vyniká svou tepelnou izolací a požární odolností. Jako masivní zdicí materiál s dostatečnou únosností se Ytong uplatňuje především v obvodových konstrukcích a u všech vnitřních nosných nebo výplňových stěn i příček.

Multipor je minerální nehořlavá deska s výjimečnými tepelněizolačními schopnostmi. Je vhodný pro venkovní i vnitřní zateplení budov. V kombinaci s materiály Ytong nebo Silka vytváří jedinečné tepelně a zvukově izolační konstrukce s maximální požární odolností.

Vápenopískové tvárnice Silka splňují nejvyšší požadavky na únosnost a protihlukovou ochranu staveb. Proto jsou vhodné zejména pro vícepodlažní občanské, rezidenční nebo administrativní stavby s vysokými požadavky na akustické klima.